22 квітня у рамках Міжнародного дня Землі у Львові відбудеться День енергії. Парк культури стане епіцентром підзнавального дійства. Тут з 12:00 години відбудуться: вікторини, естафети, малюнки на асфальті. діти ознайомляться з принципом роботи вело – генератора; нагородять переможців конкурсу з виготовлення енергоефективного обладнання; працюватиме інформаційний кіоск енергоефективних порад від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа» з […]

