14-15 травня у Парку культури облаштували справжнє еко-містечко!
На ЕКО-ФЕСТІ львів’яни познайомилися з найцікавішими та найсучаснішими зеленими інноваціями!
Учасникам наймаштабнішого еко-фестивалю року показали, що жити екологічно у великому місті можливо!
Парк культури на час фестивалю перетворився на маленьке еко-містечко, а кожен учасник фестивалю відчув, що жити в гармонії з природою – просто, розумно та весело!