Новини

217 подій 2019го

У зимовому й не засніженому Парку 2019го відбулося 107 цікавенних подій.

Автор: Хомчин Сергій 20.11.2019

Парк припиняє розповідати про нові дерева

Мусимо припинити сповіщати вас про нові висадки дерев та кущів у нашому Парку Культури і відпочинку. Адже вже котрий понеділок для нас стає болючим і тяжким: на вихідних уночі зловмисники ламають і крадуть наші дерева.  Цих вихідних жертвою став молодий секвоядендрон, якого ми висадили спільно із дітлахами із спортивного клубу Avalanche Ski Club Звісно, ми […]

Автор: Хомчин Сергій 18.11.2019

Парк Культури розмальовує художник-патріот з Донецька

Нового візуального дихання Парку Культури тепер дає художник із Донецька Тарас Носар. 60-річний Тарас Всеволодович працює у галузі станкового живопису, графіки й іконопису. Є членом Національної спілки художників України із 2000 року. Працював над масштабними проектами не тільки в Україні, а й в Європі.

Автор: Хомчин Сергій 15.11.2019

У Парку Культури – 7 нових дерев і кущів

10 листопада дітлахи-спортсмени із гірськолижного клубу Avalanche спільно із Парком Культури і відпочинку висадили сім нових дерев і кущів. Це – дві метасеквої, ялинка, сосна і три піони.

Автор: Хомчин Сергій 15.11.2019

По вулиці Зарицьких стартували ремонтні роботи

50 метрів підпірної стінки, що по вулиці Зарицьких, опинилася в аварійному стані. Відтак, адміністрація Парку ініціювала рішення про її відновлення: 9 листопада 2019го розпочалися роботи із виведення підпірної стінки з аварійного стану, її укріплення задля безпеки містян.  Відвідувачів Парку і мешканців вул. Зарицьких просимо бути обережними під час проведення ремонтних робіт, а також не паркувати […]

Автор: Хомчин Сергій 13.11.2019

В Парку — майже півсотні відеокамер

Парк Культури щодня стрімко розвивається і, звісно, постає потреба дбати про свою безпеку і безпеку наших відвідувачів. Тому, завдяки тривалій роботі і напрацюванням, сьогодні у Парку Культури встановлено близько півсотні якісних камер відеоспостереження. Вони точно допоможуть нашій адміністрації бачити все!  

Автор: Хомчин Сергій 12.11.2019

1 2