Новини

Театральний фестиваль

Організатори фестивалю прагнуть розширити цільову аудиторію з активним залученням до театральної діяльності, шляхом організації та проведення першого театрального форуму в Україні, а також створення мистецьких резиденцій

Автор: Centralpark 25.04.2016

Дитячий світ-2016

Це великий супермаркет, де за цінами виробника можна буде придбати найрізноманітніші товари для дітей та відвідати безкоштовний навчально-розважальний центр з різноманітними студіями, ігровим майданчиком, розвагами.

Автор: Centralpark 25.04.2016

Street Food So Good Festival

Street Food So Good Festival – не просто фестиваль вуличної їжі, а місце забави та релаксу. Насичена програма з майстер-класами, конкурсами, розіграшами, музикою, кіно, ну і, звичайно, смачною, різноманітною та здоровою вуличною їжею.

Автор: Centralpark 25.04.2016

День міста в парку

В рамках Дня міста, Парк культури проведе фотовиставку робіт на тему «Твоя історія в парку». Попередньо, на офіційному сайті та фейсбук сторінці Парку культури буде оголошений конкурс, найкращі та найцікавіші історії будуть презентуватимуться на території парку.

Автор: Centralpark 25.04.2016

День енергії у Парку культури

22 квітня у рамках Міжнародного дня Землі у Львові відбудеться День енергії. Парк культури стане епіцентром підзнавального дійства. Тут з 12:00 години відбудуться: вікторини, естафети, малюнки на асфальті. діти ознайомляться з принципом роботи вело – генератора; нагородять переможців конкурсу з виготовлення енергоефективного обладнання; працюватиме інформаційний кіоск енергоефективних порад від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа» з […]

Автор: Centralpark 21.04.2016