Про парк

Своє дозвілля на території сучасного парку імені Богдана Хмельницького львів’яни почали проводити ще з середини ХІХ століття. У різний час тут функціонували тенісні корти та ковзанка. А на Пелчинському ставку (сучасна вулиця Вітовського) у 1845 році відбулося благодійне шоу.

За часів СРСР будо докладено чимало зусиль, аби радянізувати Львів. Комплекс заходів передбачав зокрема і закладання парку, що відбулося у 1951 році. Концертна споруда, пам'ятники Леніну та Сталіну, ресторан, музей та низка інших архітектурних об’єктів до наших днів не збереглися.

Із радянських часів у парку залишилися лиш центральна алея довжиною понад 800 м, колонада центрального входу та приміщення кінотеатру «Дружба».

У 1970 році центральний вхід прикрасили фонтани.

Сьогодні Парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького є пам'яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення. Влітку 2014-го парк повністю змінив керівництво — і життя завирувало!

Численні громадські обговорення та соціологічні дослідження дали змогу окреслити стратегію розвитку парку. Вже відбулося чимало масових подій: джазовий та кавуновий фестивалі, покази фільмів просто неба, запуск повітряної кулі, пікніки, облаштування дитячого мотузкового парку…

Планів також чимало. Запроектоване спорудження архітектурних об'єктів, мистецькі та спортивні заходи, вдосконалення електронного ресурсу парку та його благоустрій, залучення інвестицій, реконструкція паркових об'єктів.

Наша команда

Олександр Молодий

Директор парку з липня 2014 року. У 1995-му закінчив Львівську духовну семінарію, а у 2012-му — МАУП заспеціальністю «Правознавство».

Олександр має досвід підприємницької діяльності і роботи в органах місцевого самоврядування. Бере активну участь у роботі волонтерської групи «ПАРК», що допомагає бійцям АТО. Затятий колекціонер творів мистецтва, член Інституту колекціонерства мистецьких пам’яток при НТШ та поціновувач прекрасного.

Одружений, виховує доньку. Прагне перетворити парк на ідеальне місце відпочинку для містян і забезпечити його новими атракціонами.

Сергій Хомчин

 Проектний менеджер з березня 2016 року. Навчався в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за спеціальністю “Видобування нафти і газу”. Має досвід менеджерських та адміністративних посад в різних галузях.

Майдан та війна кардинально змінили спосіб мислення, прийшло розуміння що робота має приносити задоволення. Парк став саме тим місцем де хочеться працювати та підкорювати нові вершини.

Любить подорожувати та природу, цікавиться активними видами відпочинку (туризм, велоспорт, парашутний спорт, сноубординг, Paintball). Сімейне хоббі — колекціонування старих українських строїв.

Вважає що місто просто не може існувати без зелених оазисів, де людина може відчути себе затишно. Тому пріоритетом в своїх проектах ставить природність матеріалів та гармонійність із навколишнім середовищем.

Світлана Кухарук

Арт директор Парку культури та відпочинку. Маю художню та психологічну освіту. Хочу залучити активну громаду для творення гармонійного і прекрасного простору.

Парк- чудове поле для діяльності і реалізації мистецьких, спортивних, розважальних, навчальних та інших цікавих проектів. Тут ще стільки всього можна творити, мріяти, вдосконалювати! Бачу своєю задачею допомагати в творенні культурного та комфортного середовища для відпочинку і розвитку львів`ян та гостей міста. Маю досвід з організаційної та адміністративної роботи.

З 2005 року викладала в ЛДХШ їм О. Новаківського, з 2015 року працювала менеджером проектів в Patriot Defense, займалась активною громадською діяльністю.

Катерина Слюсаренко

Художник-дизайнер та PR-менеджер Парку Культрури з 2018 року. Навчаюсь на графічного дизайнера в Українській Академії Друкарства, також декорую та допомагаю в організації фестивалів на території парку.
Парк у центрі міста - це чудове місце для прогулянок, часопроведення та культруиних подій. Це місце надихає і хочеться тут  робити  все гарнішим, цікавішим і кращим для жителів та гостей міста !