Новини

9 березня – Свято Холі у Парку Культури

9 березня індійці, які мешкають і навчаються у Львові, влаштовують справжнє свято весни у Парку.  Драйвова музика, національна кухня, басейн із студеною водою і… звісно ж, – фарби! А ви знали, що Холі – одне з найдавніших свят у світі. В індійців – це свято приходу весни і початку Нового року за індійським календарем. Традиційно, […]

Автор: Хомчин Сергій 16.05.2020

У часі карантину у Парку висадили десятки рослин [Фото]

Допоки карантин у парку висадили 3 дерева, 10 кущів і кілька десятків видів квітів. Зявилая “альпійська гірка”. А Центральна клумба (верхня алея) переродилася до невпізнаваності. От дивіться самі:

Автор: Хомчин Сергій 16.05.2020

Карантин Covid-19 у Парку Культури [Оновлюється. Відео. Фото. Інфографіка]

Із 12 березня в Україні, а відтак і в Парку Культури – карантин. Парк Культури дослухається до рекомендацій лікарів і влади міста, відтак скасовує усі масові заходи у Парку культури із 12 березня і до завершення карантину. Атракціони також не вмикатимуться до завершення карантину за будь-якої погоди.

Автор: Хомчин Сергій 16.05.2020

Відновила роботу кімната матері і дитини

  Маємо гарну новину: знову на повну запрацювала кімната матері і дитини у Парку Культури. Матусі і татусі, будемо раді таким чином допомогти вам у догляді за малечею 🙂 Бережіть себе, прогулюйтеся парком і дотримуйтеся дистанції одне від одного  

Автор: Хомчин Сергій 16.05.2020

На стадіоні “Юність” реконструюють східну трибуну [Відео]

Окрім оновлення Арки, на стадіоні “Юність” триває реконструкція другої частини трибун (ліва сторона). Вони будуть такими ж крутими, як ті, на котрих ви уже сиділи – праворуч. Також під накриттям.

Автор: Хомчин Сергій 16.05.2020

Перший договір через Prozorro. Продажі 

Prozorro. Продажі запрацювало і в Парку Культури. Перший переможець є (договір укладено), і він здійснюватиме продаж морозива та безалкогольних напої на Центральній алеї парку.

Автор: Хомчин Сергій 16.05.2020

1 2 3