Із 12 березня в Україні, а відтак і в Парку Культури – карантин.
Парк Культури дослухається до рекомендацій лікарів і влади міста, відтак скасовує усі масові заходи у Парку культури із 12 березня і до завершення карантину.
Атракціони також не вмикатимуться до завершення карантину за будь-якої погоди.Закликаємо кожного дотримуватися рекомендацій ЛМР.
Нагадуємо про Гарячу лінію, на якій можуть консультувати з питань коронавірусу (телефонуйте 15−80).
Не покидайте домівок без потреби,
дотримуйтеся дистанції у 2 метри,
користуйтеся масками і бережіть своїх близьких (особливо бабусь та дідусів).
![]() |
![]() |
Оновлення: Дезінфекція як протидія Covid-19
Аби максимально протидіяти Covid-19, у Парку Культури стартують щотижневі (двічі на тиждень) дезінфекції.
Ми просимо пам’ятати про заборону відвідування дитячих і спортивних майданчиків, а також влаштування пікніків у парку. Це – сувора заборона.
Дезинфекція проводиться у парках здебільшого із 10 до 13 години. Тож радимо утриматися від тривалих прогулянок парком.
Оновлення: карантин продовжено до 24 квітня, прохання утриматися відвідин дитячих і work-out майданчиків
![]() |
Блискавка: Уряд заборонив прогулянки в парках із 6го квітня
![]() |
Оновлення: Парк культури працює вдома
Оновлення: карантин продовжено до 11 травня
Оновлення: карантин триватиме щонайменше до 22 травня
Фото і відео під час карантину
Оновлення: Із 12 травня Парк культури знову відкритий для відвідувачів (за умови дотримання дистанції)



