Допомогти парку

finances

Фінансово

Парк Культури — державна структура, тому ми будемо раді благодійним внескам та залученню інвестицій, що допоможуть у розвитку парку та перетворенні його на привабливе місце для відпочинку львів'ян і гостей міста.

Переказати кошти можна на рахунки:

0000 0000 0000 0000

finances

Співпраця

Адміністрація запрошує до співпраці підприємців, котрі мають бажання урізноманітнити життя Парку Культури. Оренда території під атракціон чи кафе, проведення розважальних заходів або будівництво об'єктів на кшталт дитячого мотузкового парку — ми радо допоможемо втілити ваші ідеї та зробити парк іще привабливішим.

finances

Ресурси

Якщо ви можете допомогти парку актуальними ресурсами (лавки, смітники, саджанці, техніка та ін.), напишіть або зателефонуйте нам (розділ «Контакти»). Ми також будемо раді співпраці з підприємствами, що готові запропонувати знижки на необхідні парку матеріали.

finances

Волонтерство

«Вільні руки» ніколи не бувають зайвими! У парку завжди знайдеться заняття для тих, хто готовий присвятити трохи свого часу та зусиль і зробити щось на благо міста. Прибирання території, реставрація паркових об'єктів, участь в організації розважальних заходів — будь-які таланти стануть у пригоді!