Чергова “Дивогонка” у Парку Культури відбулася вихідними, зібравши безміру дітлахів.
Дитячі велоперегони “Дивогонка” – це свято не лише для діток, а й для всієї родини, адже де, якщо не на змаганні, можна відчути підтримку найрідніших. Пластовий курінь “Одержимі” організовує акцію з 2014 року, адже переконані, що в такий нелегкий час маємо забезпечувати активне дозвілля для дітей.
Участь можуть взяти дітки від 2 (якщо освоєно біговел/велосипед раніше – то навіть від 1,5) до 8 років. Зареєструватись до участі можна на велосипедах, самокатах, біговелах, проте не електричних. Окрім велоперегонів учасники можуть брати участь в різноманітних іграх та майстер-класах для дітей.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |









