У Парку з’явилася Алея пам’яті загиблих воячок [Фото. Відео]

Назад

Восени у Парку Культури пустили коріння 16 декоративних яблунь — це Алея пам’яті і шани 16 жінкам-воїнкиням, які загинули у російсько-українській війні.

ГО “Жіночий ветеранський рух” спільно із Парком Культури висадив 16 декоративних яблунь із пам’ятними табличками. У неділю, 27 вересня, о 9:00 відбулося Відкриття Алеї пам’яті загиблим жінкам.

Вже сьомий рік в Україні триває війна з Росією. Щодня гинуть військовослужбовці та військовослужбовиці, боронячи цілісність нашої держави на Сході України. Загиблих вже не повернути, але ми зобов’язані пам’ятати, та шанувати пам’ять про них.

Для увічнення пам’яті про сучасних Героїв/нь, ГО “Жіночий Ветеранський Рух”, висаджує “Алеї пам’яті” в знак жінок, що загинули на Сході України. Дві Алеї вже висаджені у м.Краматорськ та м.Київ, цьогоріч такі Алеї буде створено у м.Житомир , а 27 вересня 2020 року у м.Львів на території Парку Культури  ім.Богдана Хмельницького.

16 декоративних яблунь – це пам’ять про дівчат, які віддали найцінніше – життя за свободу і мир в Україні. Вони будуть зеленіти та квітнути, як квітла кожна з них.

Цей проєкт є важливою складовою нової патріотичної історії України, її нового сприйняття. Сюди в будь який момент можуть прийти школярі, студенти, родини, щоб глибше зрозуміти , щоб пам’ятати завдяки кому більшість продовжує жити повсякденним життям без війни в мирних містах. Проєкт потрібен як задля вшанування пам’яті, так і для виховання покоління, що повинно розуміти який важкий шлях зараз проходить країна, та якою цінною виборюється Мир та Незалежність.