У Парку встановили міні-вежу Донецького аеропорту [ФОТО.ВІДЕО]

Назад

Копію Диспетчерської вежі ДАПу у Парку Культури встановили до пам’ятних днів оборони Донецького аеропорту. Її виготовили працівники Львівського Парку Культури (коваль – Михайло Талама). Її встановлення стало символом четвертого епізоду “Календаря війни”, встановленого в Парку ще у червні 2020-го року.

Показати подвиг українського війська, яке боронило летище 244 доби, і вшанувати тих, хто більше не з нами зібралися “кіборги” і їхні побратими, родини полеглих Героїв ДАПу і волонтери, небайдужі львів’яни.

“Це — символ нашої незламності і стійкості. А для усіх українців вона означає, що треба пам’ятати, бо як ми забудемо про нашу пам’ять і не шануватимемо героїв. то ми далеко не зайдемо”, — офіцер, “кіборг” Олег Височанський (директор Будинку воїна) про інсталяцію Диспетчерської вежі ДАПу у Парку Культури.

Після відкриття копії Вежі, “кіборги” відправилися до Будинку воїна, що по вулиці Короленка (там відбулися нагородження ветеранів і діючих військових та перегляд стрічки про Героя України — “кіборга” Ігоря Зінича).

Більше – у фото, радіоефірах та відеосюжетах.

Радіо ПЕРШЕ · Ірина Вовк. Диспетчерська вежа ДАПу у Львові

Lviv Radio (Львівське Радіо) · Ірина Вовк. Зустріч на Князя Романа