У Парку культури — короткометражки від Wiz-Art [ФОТО]

Назад

12 вересня у Парку культури відбулися три покази у рамках фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art

“Свята нерівність”
Західний світ може десятиліттями говорити про рівність, проте нерівність переважно залишається святою й вічною. Працівники курортів “все включено”, що на фоні щасливих відпочивальників виконують свою дрібну роботу, карлики, сироти і навіть шкарпетки у національній опері – відчувають це як ніхто інший. Нерівність досі залишається божеством цивілізації та сестрою консюмеризму.
Повна програма підбірки: https://wiz-art.ua/festival/holy-inequality/
“Я з тобою. Мистецтво Жити”
За 2020-й ми відчули, як це бути самотніми чи навіть одинокими, як це боятись собі подібних і бути безпомічними перед невідомим. Ми проживаємо, але поки що не до кінця розуміємо як це – бути тут і зараз. Фільм цієї програми рефлексують про цінності, якими живе сучасна людина.
Повна програма підбірки: https://wizartfest.bigshort.com.ua/festival…/i_am_with_you
“Диваки у світі магії”
Бути іншим чи іншою – як це? Усі ми є диваками у світлі певних обставин, ніщо вже не дивує у буремні часи 2020-го – святкування Пасхи з рідними через відеозв’язок, програміст, що хоче винайти штучний інтелект, блогери здатні на все заради таких бажаних лайків – все, що нам залишається – це грати мінігольф насолоджуючись життям та своєю дивакуватістю.
Повна програма підбірки: https://wiz-art.ua/festival/weirdos_in_the_world_of_magic/
Детальна програма фестивалю: https://wiz-art.ua/festival/program/
***
13-й Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art відбудеться за підтримки Українського культурного фонду, Львівської міської ради та Державного агентства України з питань кіно.
Організатор події: кураторське об’єднання Wiz-Art.