Сортуй сміття – живи відповідально

Назад

ГО “Парк культури” реалізує ініціативу із роздільного збору сміття на території Парку Культури ім. Б. Хмельницького.

Програма включає тренінги для студентів, які є найактивнішими відвідувачами парку. Другий етап програми передбачає встановлення сортувальних станцій та вивезення сортованого сміття на подальшу переробку.

Ініціатива реалізується за підтримки Coca Cola Foundation.

“Для нас це важливий досвід, а підтримка фундації дозволяє реалізувати проект масштабніше. Ми плануємо збирати та сортувати сміття, вивозити на переробку до кінця літа. У цей час парк найбільше відвідує гостей та містян. Наша головна мета – щоб кожен учасник тренінгу доніс культуру роздільного збору сміття та передачу його на переробку у свої родини, коло друзів. Можливо, хтось продовжить цю ініціативу вже на базі навчального закладу. Так програма охопить набагато більше людей та змінить їх повсякденну поведінку та підвищить відповідальність до збору та сортування сміття “, – розповіла керівник ГО “Парк Культури” Світлана Кухарук.

За її словами, саме такі програми та ініціативи здатні змінити суспільну думку та головне — поведінку львів’ян, зробити їх відповідальнішими та усвідомити важливість сортування сміття.