На стадіоні “Юність” Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького відбувся перший тур Чемпіонату України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги.
Попри дощову погоду панувала справжня атмосфера спортивного азарту: 5 команд, динамічні матчі та активна підтримка глядачів.
Захід організовано за сприяння:
- Федерації регбі Львівщини та Федерації регбі України,
- міського голови Андрія Садового та депутатів Львівської міської ради,
- ветеранів ГО «Об’єднана організація побратимів по зброї»,
- тренера Валентина Корчака, який провів майстер-клас для молоді.
Особливою подією став впевнений виступ львівського клубу «Сокіл», що здобув перемогу над збірною Харківської області з рахунком 19:10.
![]() |
![]() |

