«Перший тур Чемпіонату України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги!»

Назад

На стадіоні “Юність” Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького відбувся перший тур Чемпіонату України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги.

Попри дощову погоду панувала справжня атмосфера спортивного азарту: 5 команд, динамічні матчі та активна підтримка глядачів.

Захід організовано за сприяння:

  • Федерації регбі Львівщини та Федерації регбі України,
  • міського голови Андрія Садового та депутатів Львівської міської ради,
  • ветеранів ГО «Об’єднана організація побратимів по зброї»,
  • тренера Валентина Корчака, який провів майстер-клас для молоді.

Особливою подією став впевнений виступ львівського клубу «Сокіл», що здобув перемогу над збірною Харківської області з рахунком 19:10.