Перша новорічна вечірка у парку

Назад

Зустріти Новий 2016 рік у Парк культури прийшли близько 5 тисяч осіб.

Новорічна вечірка у парку стала однією з наймасштабніших зимових «оупен ер» дійств. Серед гостей були львів’яни та гості міста, в тому числі й закордонні туристи.

«Ми взяли на себе неабиякий виклик стати основною локацією святкування Нового року у Львові. Зібралося близько п’яти тисяч людей і це неймовірно! Нам приємно, що нас підтримала така велика кількість людей. Це була величезна відповідальність і, я впевнена, ми впоралися», – поділилася керівник івент-напрямку Парку культури Оксана Наконечна.

Свято розпочалося о 20:00 годині з перегляду уривків з улюблених новорічних фільмів на великому екрані. Близько 23:00 години за свої інструменти взялися учасники гурту Bubblehead. Їх запальні пісні зігріли у десятиградусний мороз.

Новий рік гості вечірки зустріли без традиційних феєрверків. Люди запалили бенгальські вогники й дружньо відраховували час до нового року. Панували неймовірні емоції єдності, тепла та якась новорічна магія огорнула все навкруги.

Запальна вечірка продовжувалася під новорічні хіти та авторські композиції спеціально запрошених діджеїв. Фаєр-шоу в стилі The Great Gatsby стало чудовим завершенням Новорічної вечірки.

Ми раді, що ви були з нами! До зустрічі у парку!