Офіційна заява Парку щодо роботи нових дитячих атракціонів

Назад

“Британські вчені довели, що діти, які не катаються в дитинстві на дитячих каруселях, у дорослому віці можуть вимагати їх заборони.”
 
Парк культури та відпочинку імені Б.Хмельницького успішно проводить сезон атракціонів 2018 р.
У світлі останніх заяв ГУ Держпраці з вимогою закриття нових атракціонів, Парк культури вважає своїм обов’язком прояснити важливі факти щодо цієї ситуації.
Отож, атракціони, які вимагає закрити ГУ Держпраці у Львівській області – це найновіші атракціони, які поповнили парк у 2015-2017 роках. Три з них виготовлені в Італії, були придбані на тендері Prozorro, офіційно завезені до України, отримали всі відповідні документи та сертифікати від організацій, які уповноважені ліцензувати такі атракціони та встановлені профільними спеціалістами. Парадоксально, що серед цих структур, є і ГУ Держпраці, що видавало нам відповідні діючі сертифікати.
Зараз юристи Парку культури вивчають акт перевірки Держпраці і приймають рішення щодо подання зустрічного позову, щодо абсурдності сформульованих претензій.
Так, не секрет, що Парк культури потребує оновлень, заміни атракціонів на нові і сучасні. Звісно, це доволі коштовні придбання, тому кожен квиток відвідувачів, придбаний у касах – це інвестиція у нові, безпечні і сучасні атракціони, придбання яких Парк вважає своїм пріоритетним завданням. Крім того, днями у Парку відкрилась кімната Матері і дитини, на постійній основі відбуваються події і фестивалі, а усі атракціони працюють у звичному режимі.
 
Для довідки: у 2017 році у львівському Парку культури встановили три дитячі атракціони італійського виробництва – «Дитячу вежу падіння», «Ланцюгову карусель» та «Обертальні чаші», загальною вартістю майже 5,4 млн. Усі атракціони адміністрація парку закупила у ТОВ «Італпарк». «Дитячу фігурну карусель» українського виробництва у Парку культури встановили у 2015 році.
 
Прес служба
ЛКП Парк культури та відпочинку ім.Б.Хмельницького
032 23 88 558