Йога у парку

Назад

Відбулося заняття йогою просто неба, яке зібрало учасників різного віку. Захід сприяв гармонійному розвитку, активному відпочинку та відновленню емоційного балансу на свіжому повітрі.

Висловлюємо подяку всім, хто долучився, за створення дружньої та позитивної атмосфери під час практики.