Другий Зимовий Парк Культури

Назад

Вже традиційно з 19 грудня адміністрація Парку культури організовує основну локацію зимових розваг та відпочинку для львів’ян та гостей міста. Лише тут в одному місці можна буде покататися на санчатах, лижах, сноутюбах, насолодитися різними стравами та напоями на ярмарку, відвідати цікаві заходи у центральній частині міста на природі.

Свіже повітря, дерева в ілюмінаціях, еко-ялинка, зимові атракції – лише тут можна буде насолодитися природною зимовою атмосферою, не покидаючи міста. Окрім цього буде прокат санчат, продаж льодянок, працюватиме лижна школа, сноутюбінг траса, діятиме ярмарок, а діток кататимуть хаскі. Звичайно, такий проект залежить від наявності снігу, але організатори запевняють, що передбачили і цей нюанс.

«Враховуючи минулорічний досвід зараз робимо все можливе, щоб не залежати від погодних умов – шукаємо можливості встановити сноутюбінг зі штучним покриттям, готуємо кілька фотосекторів та площ з атракційними конкурсами. Все ж сподіваємось зима буде сніжною і це додасть гарної атмосфери», – розповіла головний адміністратор парку Христина Пархуць.

Офіційне відкриття Зимового парку відбудеться 19 грудня, у День Святого Миколая. Попередньо зимове атракційне містечко діятиме до 19 січня, але можливе продовження. На території Зимового парку відбуватиметься святкування Нового року, Різдва, Дня святого Миколая, Дня Валентина, а щовихідних організатори обіцяють насичену святкову програму.

«Цьогоріч Парк культури буде основною локацією святкування Нового року у місті. Готуємо новорічну вечірку з драйвовою музикою, конкурсами, ярмарком, показами новорічних фільмів, ну і звісно незабутню атмосферу Зимового парку в найкращих його традиціях», – поділилася керівник івент-напрямку парку Оксана Наконечна.

Проект реалізовується за підтримки управління культури Львівської міської ради.

Нагадаємо, що минулого року Перше зимове атракційне містечко у Львові відвідали понад 30 000 львів’ян та туристів.

 

Детальніша інформація: +38 (096) 203 7257, Христина Пархуць.